Grupa MEDIUM wydaje fachowe książki. Ich autorami są specjaliści z branży, co wyznacza wysoką jakość merytoryczną naszych książek. O ich niesłabnącej popularności wśród środowisk naukowych i branżowych świadczy wciąż rosnąca liczba zamówień. Wśród naszych książek są zarówno publikacje o charakterze monograficznym, jak i poradniki i pomoce naukowe. Do wielu z nich dołączyliśmy dodatki zebrane na płytach CD. Dostosowujemy się do ciągłych zmian na rynku i w prawie, rozszerzając oraz uaktualniając nasze publikacje.

Książki zgrupowane są w trzech tematycznych seriach wydawniczych: elektrotechnika, instalacje, budownictwo.

Seria e. to seria książek poświęconych wszelkim aspektom elektrotechniki i energetyki, współtworzona z redakcją czasopisma elektro.info. Dużą popularnością wśród nich cieszy się „Poradnik projektanta elektryka” a także seria „Zeszyty dla elektryków”.

Seria i. to seria publikacji zajmujących się nowoczesnymi instalacjami: wentylacyjnymi, klimatyzacyjnymi, ciepłowniczymi, grzewczymi, wodnymi i kanalizacyjnymi oraz gazowymi. Patronuje jej redakcja Rynek Instalacyjny.

Seria b. To grupa książek, która omawia dziedzinę szeroko pojętego budownictwa. Współtworzy ją redakcja czasopisma IZOLACJE.powrot